Dodávky notebooků pro školy, školící střediska, zdravotnická zařízení, státní správu a firmyZa dobu našeho působení na trhu jsme uskutečnili řadu dodávek výpočetní techniky do počítačových učeben a školících středisek. Dodali jsme notebooky do nemocnic, na městské i obecní úřady. Při větších zakázkách se mění nákupní proces na individuální jednání . Jsme schopni nabídnout i zboží, které je teprve ve skladech v zahraničí a u velké zakázky můžeme nabídnou podstatně nižší ceny než jsou uvedeny na našich stránkách.

Výhody nákupu u nás

Jsme velký internetový prodejce s rozsáhlou nabídkou nové i repasované výpočetní techniky. U nás můžete kombinovat mezi novou a repasovanou technikou. Jsme schopni vypracovat nabídku přesně podle Vašich potřeb, uzpůsobit parametry produktů i rozšířit záruční dobu. V případě problémů zajistíme servis.

Repasovaná technika

Pro repasování se vybírá značkové zboží, které je velmi spolehlivé. Takovéto kusy prochází selekcí a testováním. Repasované počítače jsou ideální pro internet, kancelářské programy a jiný výukový software. Hlavní předností této techniky je ovšem to, že její ceny se pohybují na úrovni 40 % cen nového zboží. Námi dodávané zboží často obsahuje licenci na operační systém Windows v podobě certifikačního štítku (COA).

Legální operační systém

Pro neziskové organizace - školy, nemocnice, atd. - dodáváme operační systém pro repasované počítače za symbolický poplatek nebo zcela zdarma.Potřebujete více informací? Máte zvláštní potřeby? Kontaktujte naše obchodní oddělení:


Obchodní odělení
Zodpovědná osoba: Ing. Karel Zacko
e-mail: prodej@netstores.cz
telefon: 315-810-830


Prohlášení k výběrovým řízením

Hlavním předmětem naší činnosti je internetový prodej výpočetní techniky bez doprovodných služeb. Společnost NetStores s.r.o. byla a nadále je schopna zajistit přes způsobilé externí spolupracovníky a společnosti dodávky v oblasti informačních a komunikačních technologií včetně instalací, zaškolení a servisu u zákazníka. Tyto služby však považujeme za doplňkové. Chceme trvale poskytovat zákazníkům možnost nakoupit za co nejnižší ceny. Obstarávat instalaci, zaškolování, zajištění servisu u zákazníka není zahrnuto v cenách, které publikujeme na webu.

Vzhledem k náročné administrativě spojené s výběrovými řízeními a nutnosti rezervovat větší množství zboží, se většiny výběrových řízení neúčastníme. Prohlašujeme, že se necítíme být poškozeni nebo diskriminováni tím, že nás někdo v minulosti nekontaktoval, nevybral nebo neoslovil či oslovil výzvou k účasti ve výběrovém řízení, obsahující požadavky na specifické parametry či služby.