Dodávky notebooků pro školy, školící střediska, zdravotnická zařízení, státní správu a firmy

 

Repasované notebooky renomovaných značek pocházejí z větších korporací, bankovních institucích apod. Notebooky jsou před dalším prodejem profesionálně prověřeny. Přístroj je očistěn, jak fyzicky na úrovni hardwaru, tak i softwarově. Kvalitu takové techniky garantuje poskytovaná záruka, nejčastěji 12 měsíců. U notebooků je často možnost záruku za poplatek prodloužit na 24 měsíců.

Výhodou repasovaného přístroje je především jeho cena, díky níž získáváte velmi kvalitní a výkonný notebook, jehož alternativa při nákupu nové techniky je mnohonásobně dražší. Vaše organizace tak může ušetřit cenné prostředky z rozpočtu a investovat je účinněji. Níže si uvedeme pár důvodů díky kterým se školy, školící střediska, zdravotnická zařízení, státní správa a firmy, často rozhodnou pro nákup repasované techniky.

Důvody k nákupu repasovaného notebooku:

 1. Cena - je vždy na prvním místě - ceny repasované techniky se pohybují na úrovni přibližně 40 % ceny nového zboží.
 2. Výkon a kvalita provedení - nový srovnatelný počítač vychází nejen dráž, ale levnější varianty nového zboží, pak často přinášejí kompromis ve výkonu a kvalitě provedení. Naše notebooky jsou z business třídy zavedených světových značek a vyznačují se vysokou jakostí provedení i hodnotnými materiály.
 3. Legalní licence operačního systému Windows v ceně produktu - pro neziskové organizace jako školy, nemocnice a podobně, je operační systém v rámci systému MAR, za symbolický poplatek nebo zcela zdarma.
 4. Záruka - na notebooky je buď standardně dodávaná, nebo je možné domluvit, záruční dobu v délce min. 24 měsíců. Tedy stejná jako u nového zboží.

Nejoblíbenější notebooky pro práci v kanceláři:

DELL Latitude e6530, e6430, e6420
HP EliteBook 8570p, 8470p, 2570pNejoblíbenější notebooky pro práci v 3D aplikacích:

DELL Precission M6600, M4600
HP EliteBook Workstation 8570w


Proč si zvolit jako partnera zrovna MujNotebook.cz?

 • Více než deset let praxe a zkušeností.
 • Široký výběr notebooků.
 • Zboží skladem s dodáním obvykle do 2 pracovních dnů.
 • Legální OS Windows v rámci systému MAR (cenově zvýhodněnou pro školy a neziskové organizace)
 • Rychlý záruční i pozáruční servis pro počítače zakoupené u nás, průměrná doba vyřízení reklamace je 3-5 pracovních dnů.
 • Umíme zajistit model na míru, upravit konfiguraci, prodloužit záruku.
 • Možnost domluvit individuální ceny od 10 a více kusů.
 • Fér přístup, neslibujeme nemožné, stojíme si za tím co nabízíme - nezávislé hodnocení zákazníků na Heureka.cz a získaná nominace ShopRoku 2015 pro náš druhý web www.levnaPC.cz o tom svědčí.

ShopRokuHeureka

Zaujala vás možnost nákupu repasované techniky?

Za zeptání se, nic nedáte.

Pro nezávaznou poptávku kontaktujte naše obchodní oddělení:

e-mail: velkoobchod@netstores.cz
telefon: +420 315 810 830